top of page
Chalety Štiavnica
Chalety Štiavnica

Chalety
Štiavnica

O Projektu

Projekt Chalety Štiavnica nabízí celkem tři chalety. V každém chaletu jsou 2 apartmány s dispozicí 1kk a 2kk.  Všechny apartmány jsou určené na prodej do osobního vlastnictví.

 

Apartmány na prodej nabízíme samostatně, ale také je možné zakoupit celý chalet, s tím, že v případě včasného zájmu vzhledem k stavebnímu harmonogramu, je možné apartmány upravit (propojit).

Projekt Chalety Štiavnica je situován vedle nově vybudovaného Apartmánového domu Štiavnica (viz projekt AD Štiavnica), ve kterém bude i pro chalety k dispozici wellnes s bazénem s protiproudem, a s několika druhy saun a různých koupelí.

Chalety Štiavnica
Chalety Štiavnica

Lokalita

Projekt Chalety Štiavnica se nachází na Liptově, při ústí nádherné celoročně turisticky využívané Jánské dolině, v krásném tichém prostředí, při lyžařské sjezdovce a s výborným přístupem z dálnice (2,9 km).

Tato oblast je bohatá na termální a minerální prameny, a proto je oblíbeným místem pro koupelné a rekreační pobyty. Lyžařské středisko se nachází přímo v Liptovském Jáně, další lyžařské střediska v okolí jsou Ski Opalisko-Závažná Poruba, Jasná Nízké Tatry.

 

Kupující jednotlivých apartmánů (chaletů) mají možnost zařadit se do hotelového programu s výborným ročním výnosem. V případe zájmu o zařazení se do našeho hotelového programu, zašleme vážným zájemcům na vyžádání výnosovou tabulku a obsah hotelového programu.

Galerie

Ceník

Kontakty

Developer Group CZ

Radlická 832/38
Praha 5 – Smíchov
150 00

Všechny informace a obrázky na tomto webu byli vytvořené pro marketingové účely. Autor si vyhrazuje právo na změnu.

bottom of page